1st Apr 2022
Dominicaanse Republiek
–
–
“Deze Caribische hotspot, gelegen aan de zuidoostkant van de Dominicaanse Republiek, is een paradijs voor cruisevakanties. De prachtige stranden zijn misschien wel de belangrijkste attractie in de Dominicaanse Republiek, maar het nachtleven van het eiland is net zo geweldig en de lokale bevolking staat klaar om de hele nacht te dansen. Er zijn eindeloze activiteiten voor cruisers naar La Romana, zoals winkelen, golfen, snorkelen en duiken. Hieronder staan enkele van onze favoriete ervaringen voor de cruisehaven van La Romana, Dominicaanse Republiek:
*Bezoek de Romeinse sigarenfabriek, de thuisbasis van enkele van de populairste sigaren op de markt.
*Een favoriet op het eiland is Altos de Chavon, een “”dorp”” dat werd opgericht om de koloniale bouwstijl uit de 15e eeuw na te bootsen.
*Spring op het schip en vaar snel naar het prachtige Catalina Island.
*Een bezoek aan Casa de Campo is een must als u enkele van de verrijkende musea wilt verkennen, zoals het Archeologisch Museum.
*Ben je nog steeds op zoek naar dat hole-in-one? U moet zeker naar de links gaan bij Teeth of the Dog, de best beoordeelde golfbaan in het Caribisch gebied.”
2nd Apr 2022
Genieten op zee
–
–
3rd Apr 2022
Barbados (Antilles)
–
–
Bridgetown, de belangrijkste haven op Barbados bevindt zich in een prachtige baai op de zuidwestkust van het eiland. Het dynamische stadsleven situeert zich rond Careenage, een kleine toeristische haven.
4th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
5th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
6th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
7th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
8th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
9th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
10th Apr 2022
Tenerife
–
–
Weelderige groene bananenplantages maken plaats voor dennenbossen en vervolgens een warrig landschap van vulkanisch gesteente. Verderop op Tenerife is de hoogste berg van Spanje, Mt. Teide, met een kolossaal uitzicht vanaf de top. Toen Columbus in 1498 langskwam, brak Teide uit, maar nu is deze rustig.
11th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
12th Apr 2022
Gibraltar
–
–
“Gibraltar, strategisch gelegen op de zuidelijke punt van Europa, met uitzicht op Afrika, biedt een boeiende mix van culturen. De geschiedenis mengt (onder meer) Moorse, Spaanse, Italiaanse, Portugese en Engelse invloeden. Dit piepkleine, 6,7 vierkante kilometer Brits Overzeese Gebied is vooral beroemd om de enorme jurassische kalkstenen rots die uittorent over de omringende zaken- en woonwijken. The Rock, de koosnaam van Gibraltar, biedt een overvloed aan geschiedenis (onder andere militair), naast belangrijke flora en fauna, en een doolhof van grotten en tunnels.
Begeef u in Gibraltars dichtbevolkte straten om gerechten uit Spanje, Groot-Brittannië, het Midden-Oosten en Italië te proeven, en belastingvrij inkopen te doen: van luxe-artikelen tot handgemaakte kunst en ambachten en ambachtelijk eten. In de stad rondkijken en snacks eten is de perfecte manier om Yanito te horen, een zangerige mix van Spaans en Engels dat hier gesproken wordt. In Europa Point zijn ook historische en heilige plekken. En het museum van Gibraltar biedt gelegenheid om wat meer over de geschiedenis en de prehistorie van de regio te leren, en iets te weten te komen over de migratiegewoonten van de vogels en de zeedieren.”
13th Apr 2022
Genieten op zee
–
–
14th Apr 2022
Marseilles, France
–
–
“Marseille, in het zuiden van Frankrijk, is pittiger, ruwer en scherper dan de omringende Provençaalse stadjes. Sinds de tijd van de oude Grieken is het al een handelsstad geweest en de haven lijkt doorlopend op het punt van verandering te staan. Dit geeft de stad een bepaalde dynamische energie die niet snel te vinden is op het tijdloze en traditionele platteland. Soms lijkt de stad zelfs weinig typisch Frans te zijn.
Dankzij de multiculturele bevolking is het culinaire aanbod (met volop visgerechten en met Michelinsterren bekroonde restaurants) veel breder dan de klassieke steak frites van bistro’s en brasserieën. Een 19e-eeuwse kathedraal domineert het aanzicht van de stad en de arbeiderswijk Le Panier heeft kronkelige straatjes met vervagende gevels. Tegelijkertijd sieren barokke bouwwerken de commerciële verkeersader La Canebière, die ooit werd vergeleken met de Champs -Élysées.
Toen Marseille in 2013 de Europese hoofdstad van cultuur werd, hielp dit om een aantal nieuwe culturele locaties te creëren: van opvallende musea tot geavanceerde galerieën en spraakmakende conceptwinkels waar lokale talenten worden gepresenteerd. De waterkant is opgeknapt, en op zonnige dagen kunt u er heerlijk naar mensen en boten kijken, vanuit restaurants die bekendstaan om hun bouillabaisse, of terrasjes waar rosé en pastis wordt geschonken.”